Hakkımızda

PratikKart, 2008 yılında geçiş kontrol sistemleri alanında pazara giriş yaparak sektörde emin adımlarla ilerledi. “Projelerinizdeki Akıllı Tercihiniz” sloganıyla PratikKart, geçiş kontrol sistemleri alanında hayatınızı kolaylaştıran teknolojileri üretmeye devam ediyor.

 

Pratik Ailesi Büyüyor

2018 yılında şirketimiz, bünyesine “Pratik” ve “PratikPlus” markalarını da katarak logo çalışmalarında yeniliğe gitmiştir.

PratikKart Güvenlik Sektöründe

Stand Alone ve RS485 ürün seçeneklerini buluşturan PratikKart, kalite ve estetiği de ön planda tutarak ürün gamını her geçen gün genişletiyor.

 

Görüntülü Sistemler

Ürün çeşitliliğini artıran Pratik ailesi, 2 kablolu görüntülü diafon sistemlerinde “Pratik” çatısı altında “PratikPlus” alt markasıyla yenilenmiştir.

Kalite Kontrol

Teslimat öncesi adım adım ilerleyerek her türlü hammade denetimi, kontrol testleri, bitmiş ürün testleri ve paketleme öncesi son testlerini yaparak ürünleri satışa hazır hale getirmektedir.

AR-GE

Müşterilerin isteğini ve piyasanın talebini de- ğerlendirip hayatı kolaylaştırmak için kaliteli ve piyasa şartlarına göre ideal olabilecek ürünleri pazara sunma noktasında her türlü ön çalışmayı yapmaktadır.

 

“Pratik” bir DTM TEKNOLOJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. markasıdır. PratikKart ve PratikPlus’ı dünya pazarında etkili bir konuma taşıyana kadar her türlü Ar-ge ve pazar çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam edeceğiz.

İlkelerimiz & Değerlerimiz

  • Doğruluk
  • Dürüstlük
  • Kalite
  • Güvenilir Marka
  • Yenilikçilik
  • Müşteri Memnuniyeti

© 2019 DTM Technology. Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki bilgi ve görseller izinsiz kullanılamaz.